Комп'ютерна діагностика автомобіля на поселку Котовського

Комп'ютерна діагностика авто в Одесі - це не розкіш, а необхідний запобіжний захід. Комп'ютерна діагностика на селищі Котовського дозволяє заощадити не лише час, а й гроші клієнта.

Фахівці СТО Х АВТО Одеса виготовляють комп'ютерну діагностику будь-якого сучасного автомобіля. Ми використовуємо сучасне та надійне діагностичне обладнання.

Комп'ютерна діагностика в Одесі - це сканування всіх електронних компонентів автомобіля. Така перевірка має проводитись кожні 5 тисяч кілометрів пробігу.

У ході діагностики авто виявляються майже всі несправності. Особливо це актуально для сучасних авто, які щорічно обладнують все більш новими та досконалими електроними системами управління двигунів, коробками передач, механізмами гальм, подушками безпеки, клімат-контролем та іншими. В даний час вже просто немає вузлів автомобілів без управління електронними системами. Своєчасне обслуговування таких систем допомагає комп'ютерна діагностика.

Найкраща комп'ютерна діагностика в Одесі проводиться спеціалістами СТО Х АВТО в селищі Котовського.

Щоб ремонт та обслуговування авто в Одесі були економними та необтяжливими, досвідчені майстри швидко виконають комплексну діагностику машини.

 

Як відбувається комп'ютерна діагностика авто на СТО Х АВТО Одеса?

 

Завдання майстра – отримати всі можливі дані зі сканера, а потім правильно розшифрувати їх. Великою підмогою на цьому етапі є також аналогова перевірка, яка в комплексі з комп'ютерною діагностикою дозволяє отримати повну картину стану авто. Спочатку виконується перевірка електричної системи автомобіля (акумулятора, генератора, проводів, контактів), після сканер ретельно «проходиться» по машині, приділяючи особливу увагу датчикам і всім вузлам системи управління. На дисплей сканера виводиться сигнал датчика автомобіля, а також параметри системи уприскування палива в режимі холостого ходу і збільшення скидання швидкості обертання двигуна. І нарешті відбувається аналіз даних і роблять висновок про правильну і надійну роботу, а також причини поломок.

На фінальній стадії комп'ютерної діагностики відбувається повторна ініціалізація системи із обов'язковим видаленням помилок. Основні комп'ютерні системи автомобілів запам'ятовують і зберігають дані про роботу систем і вузлів машин для оптимізації та поліпшення працездатності та технічних характеристик.

 

Записатися за комп'ютерну діагностику авто в СТО Х АВТО Одеса селище Котовського Ви можете за телефонами: 097 903 72 91, 097 2 400 500.

Ціна договірна. На всі види послуг надаються знижки. Обслуговуємо також за безготівковим розрахунком.

У компанії СТО X AUTO Одеса працюють лише професійні спеціалісти з технічною освітою!

Фейсбук "Клуб автолюбителів X AUTO": https://www.facebook.com/xautonik

Інстаграм СТО X AВTO ОДЕСА: https://www.instagram.com/xauto.odessa/